Son mesaj - Gönderen: alperugur - Cumartesi, 02 Kasım 2013 14:36
Vefat eden amcam Nazım UĞUR'a allahtan rahmet sevenlerine sabır diliyorum. Başımız saolsun.
Haberler

Haberler->TEBRİK, TAZİYE VE KUTLAMA MESAJLARIMIZ->HAYIRLI OLSUN   
HAYIRLI OLSUN

  
  YAY-DER BAŞKANI HİKMET OĞUR
   Gümüşhane Merkeze bağlı köylerden Yaydemir Köylüleri tarafından kurulan dernek olağan genel kurulunu yaptı. Daha önceki yönetimde başkan yardımcısı olan Hikmet Oğur bu defa görevi başkan Celal Merdan'dan devraldı. Konuyla ilgili olarak önceki dönem başkanı Celal Merdan şunları söyledi;

Yaydemir Köyü akademik mezunları itibarı ile Gümüşhanenin en üst sıralarında bulunan köylerimizden biri.Ancak köyümüzün gelişmesi için çok ciddi çalışmalar yapmak gerekiyor. Bunun için köy ve il dışında yaşayan köylülerimizin bu sürece destek vermesini bekliyoruz. Bizler imkanlarımız ölçüsünde birşeyler yapmaya çalıştık. Bundan sonra daha iyilerinide yapacağız. Hepimizi yeni başkanımız Hikmet Oğur beyle birlikte çalışmalarımzıa devam edeceğiz, dedi.

Başkan Hikmet Oğur ise, arkadaşlarımızın verdikleri bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimizden kimsenin kaygısı olmasın.Öncelikle kaynaşmayı ve dayanışmayı artıracağız. Sonrasında köyümüz için, gerek önceki dönemde planladıklarımız gerekse arkadaşlarımızla istişare ile belirlediğimiz çalışmalarımız var ekip olarak bunları gerçekleştirmeye çalışacağız. Köyümüz ve köylülerimiz için hayırlı uğurlu olsun diyoruz, dedi. 
Gönderen M Yucel ERGİN, Salı, 01 May 2012 20:11, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
GeopbyteZ by Zeuder


MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.06608 saniyede 15 sorguyla oluşturuldu